Haber Ve Etkinlikler

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılı

blank

🇹🇷ENVAR OKULLARINDA CUMHURIYETİMİZİN KURULUŞUNUN 99. YILI COŞKUYLA KUTLANDI.🇹🇷
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türk milletine en çok yakışan yönetim biçimi Cumhuriyettir.”dediği günün 99. Yıldönümünü okulumuzda etkin ve coşkulu bir şekilde kutladık.
Günün anlam ve önemiyle ilgili konuşma, şiirler İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimizin oluşturduğu “Cumhuriyet Koroları’nın seslendirdikleri marş ve şarkılar izleyicileri çoşturdu. Ortaokul öğrencilerimizin hazırladığı “Cumhuriyet Oratoryosu” sonundaki zeybek gösterisi programa damgasını vurdu. Okulumuz Beden Eğitimi Zümresi tarafından ekim ayında düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Geleneksel Dart Turnuvası” ödül töreninde derece ye giren öğrencilerimizin ödüllerini Kurucu Temsilcimiz Dr Mehmet KARAKAYALI ve Kampüs müdürümüz Yüksel ARSLAN verdi. Ayrıca İlkokul sınıflarında düzenleme Bayrak Tasarım yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini İlkokul ve Ortaokul müdür yardımcıları verdi.
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasında emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Vatan size minnettardır.
🇹🇷 CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN🇹🇷

 

blank blank

Bu sayfayı paylaş: