Envar’da 4/4 lük Eğitim Var

Envar’da 4/4 lük Eğitim Var

21 yıldır akademik başarının yanı sıra, milli manevi değerlere de öncelik ve önem vererek Antalya da kaliteli eğitimin adresi olduk. Türkiye ve dünyadaki değişimi göz önünde bulundurarak, uyguladığımız eğitim modelini geliştirerek 4/4’lük eğitim modeli haline getirdik.

4/4’lük Eğitim Modelimizle hem akademik başarı, hem iyi bir yabancı dil eğitimi, hem hayatının her aşamasında kullanacağı beceri eğitimi, hem de karakter eğitimi bir bütün olarak ele alınmaktadır.

Akademik eğitim ile öğrencilerimize istedikleri en iyi üniversitenin kapısını açıyor ve hayalindeki meslek için hazırlıyoruz. “Yeni Bir Dünya” sloganıyla kurguda bizde varız diyoruz.

İyi bir yabancı dil eğitimi ile öğrencilerimize küreselleşen dünyada “Dünya Vatandaşı olabilmesi için gerekli olan dört temel dil becerisini kazandırıyoruz. Ayrıca öğrencilerimiz Rusça, Arapça ve Almancayı ikinci dil olarak öğrenebilmektedir.

Beceri eğitimi ile öğrencilerimiz hayat boyu kullanabilecekleri günlük beceriler ve temel becerilere sahip olurlar. Beceri eğitimiyle öğrencilerimiz problem çözmeyi, araştırmayı, sorumluluk almayı, girişimciliği ve kendini yönetmeyi öğrenerek  “El Ele Mutlu Bir Dünya”  oluştururlar.

Karakter eğitimi ile öğrencilerimiz, inançlarına bağlı, milletini ve vatanını seven, ailesine, anne- babasına, topluma ve toplumun ortak değerlerine saygılı, çalışkan, ahlaklı, dürüst ve başarılı birer kişi olarak yetiştirilir. Karakter eğitimi; düşünme eğitimi, bilinç eğitimi, duygu eğitimi ve edep eğitiminden oluşur. Karakter eğitimi ‘’Huzurlu Bir Dünya’’ ya kapı açar.

Envar ailesi olarak çocuklarımızın 4/4’lük eğitim alabileceği sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu günler dileriz.

Bu sayfayı paylaş: