Mutlu Velilerimiz

İrfan Fatih GÜNGÖR

Merhabalar,
Okulunuzda okuyan 2 çocuğum var. Bugüne kadar hep aklımdan geçmiştir, acaba özel okula yollamasam mı veya başka bir okulamı yollasam diye.
Ama her yıl yeniden Envar’a kayıt yaptırmak nasip oldu.
Bugüne kadar Ülke olarak, Dünya olarak herhangi bir olağanüstü durumdan geçmediğimiz için, farkı fark edemedim maalesef.
Yaşadığımız günler malum; Dünyamızın, Ülkemizin geçtiği bu zor günlerde herkes görevden kaçarken, herkes kendi derdine düşmüşken sizin canla başla çalışarak çocuklarımız için çırpınmanızdan dolayı gurur duydum, imrendim. Kendimizi yalnız hissetmedik, çocuklarımız için daha az kaygılanmaya başladık.
Aldığınız para sonuna kadar helali hoş olsun.
Hiç birinizin emeği asla ödenmez, tüm Envar ailesine canı gönülden teşekkür ederim.
Bu süreçte çocuklarımızın eğitimden uzak kalmaması için yaptığınız her adımı destekliyorum, evlerimiz adete birer okul oldu sayenizde.
Sadece şunu belirtmek istiyorum eğitim telafi edilebilir ama psikolojik bir bozukluk çok zor tedavi edilir. İnternet üzerinden verilen ders saatine paralel, aynı platform üzerinden çocuklara teneffüs adı altında birbirleri ile görüntülü konuşma ve sohbet etme imkanının verilmesini istiyorum. Sınıf arkadaşlarını görmek ve konuşmanın hepsine iyi geleceği kanaatindeyim.
İrfan Fatih GÜNGÖR
İlkokul ve Ortaokul Velisi

Bu sayfayı paylaş: