Mutlu Velilerimiz

Zeki KÖKCEN

Ülkemizin en zor döneminde ve Antalya’mızın en fazla ihtiyaç duyduğu dönemde eğitim ve öğretime başlayan Envar Eğitim Kurumları’nın kurucu yönetici ve eğitmenlerini kutluyorum.
Yaklaşık 15 yıldır veli olarak iç içe olduğum Envar ailesini Antalya’mızın ihtiyacı olan bir boşluğu belli oranda doldurduğu için de kutluyorum. Envar ailesi aynı zamanda bir ticari kuruluş olmasına rağmen, daha geniş kitlelere hitap edebilmek için yaptığı özveriyi de takdirle karşılıyoruz. 2000’li yılların başlarında ülkemizin içerisinde bulunduğu ortam da göz önüne alındığı zaman Envar Eğitim Kurumları’nın üstlendiği misyon; “önce eğitim “ deyip toplumumuzun örf, adet ve inançlarına saygılı bir nesil yetiştirmek isteyen ailelerin ihtiyaçlarına cevap vermiştir.
Envar Eğitim Kurumları’nın tercih sebebinin de; eğitim ve öğretimde eğitimi öncelediği ve manevi değerlere bağlı, milletine yabancılaşmayan aynı zamanda da hedefleri olan bir nesil yetiştirmek olduğu bilinciyle kurumun tüm çalışanlarını ve öğrencilerini kutluyor, hayırlı ve güzel günler diliyorum.

Bu sayfayı paylaş: