Anaokulunda Bir Günüm

Anaokulunda Bir Günüm

Anaokulumuz saat:07.30 da açılır. Saat : 08.00 den itibaren öğrencilerimiz gelmeye başlar. Onları kapıda güler yüzüyle Ayşe ablamız karşılar, ve yavrularımıza sınıflarına kadar eşlik ederler. Saat 09.30 ‘a kadar tatlı öğrencilerimiz sınıflarında öğretmenlerinin gözetiminde serbest oyun oynarlar. 09.30 ‘da artık kahvaltı zamanı gelmiştir. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz aşçı teyzelerimizin hazırladığı leziz kahvaltıyla güne zinde başlama fırsatını yakalamış olurlar. Saat : 10.00 ‘dan sonra artık tüm öğrencilerimiz sınıflarına yerleşir ve günlük plan akışı doğrultusunda etkinlikler başlar.

Saat: 12.30 olduğunda öğle yemeği vakti gelmiştir. Eller yıkanır ve yine aşçı teyzemizin özenle hazırladığı sağlıklı ve lezzetli bir öğünle karınlar doyurulur. Saat :13.00 ‘ten sonra miniklerimiz öğle uykusuna geçerler. Diğer yaş gruplarımız ise günlük plana uygun olarak etkinliklerine saat : 15.30 ‘a kadar devam ederler.

15.30 veeee artık ikindi kahvaltısı zamanı; kendi mutfağımızda özenle hazırlanan poğaçalar börekler ile kahvaltımız yapılır. Saat 16.00 ‘dan sonra serbest oyunlar oynanır ve eve dönüş için hazırlıklara başlanır. Eğlenceli , hareketli , mutlu bir gün tamamlanmıştır. Saat: 17.00 ‘de servislerimiz hareket eder. 17.30- 18.30 arası kalan öğrencilerimiz nöbetçi öğretmen eşliğinde CD odasında animasyon izlerler. 18:45 ‘te yuvamız kapanır.

Bu sayfayı paylaş: